O mnie

Ostatnia aktualizacja: 16 października 2018

Cześć, nazywam się Damian Chodorek.

Jestem absolwentem informatyki stosowanej na AGH w Krakowie. Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie, jako Sr Software Engineer w korpo.

Nie jestem wykwalifikowanym coachem ani psychologiem. Artykuły piszę w oparciu o własne doświadczenia, przemyślenia, książki, filmiki itp. Dzielę się tym, co mi pomogło lub co jest inspirujące.

Moje stanowisko pracy umożliwia mi testowanie wiedzy z bloga w praktyce – np. produktywność, zarządzanie, radzenie sobie z problemami i stresem. Orientuję się także w tym, co wyróżnia osoby, które dostają awans oraz jakie sukcesy dają szczęście.

Bloga Brieftip założyłem, aby zebrać w jednym miejscu to, co do mnie przemówiło. Chcę w ten sposób pomóc sobie i innym. Publikowanie postów motywuje mnie do czytania i uczenia się, a czytelnicy mają dostęp do konkretnej, sprawdzonej wiedzy.

Liczę na to, że moje artykuły pomogą komuś w poznaniu siebie, zmianie podejścia, byciu lepszym i silniejszym. Chcę uświadamiać, że nieważne co się stało – ważne co z tym zrobimy. Zależy mi na pokazaniu, jak ważne jest branie odpowiedzialności za swoje życie.

Prowadzę również bloga o programowaniu. Jeśli chcesz poznać mnie także z tej strony, to zapraszam.

Artykuły publikowane na blogu Brieftip odzwierciedlają jedynie poglądy i przemyślenia autora, ukształtowane w wyniku kontaktu z ludźmi, czytania książek, artykułów itp. Publikacje na stronie mają charakter wyłącznie edukacyjno‐informacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, mogące być następstwem wykorzystania publikowanych informacji. Działania i decyzje powinny być podejmowane na własną odpowiedzialność.