Oto kilka codziennych nawyków.

Ludzie lubią planować swoją przyszłość. I bardzo dobrze, ale należy mieć świadomość tego, że dużą rolę odgrywa szczęście i przypadek. Zwłaszcza jeśli chodzi sukcesy i dramatyczne zmiany kierunku życia. Dziś poznasz kilka nawyków, do których możesz stosować się każdego dnia, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się czarnego łabędzia we własnym życiu. Jeśli nie czytałeś poprzedniego artykułu to serdecznie zapraszam tutaj.

Zachowuj się nieprawdopodobnie każdego dnia. Zrób coś niespodziewanego, zaskocz samego siebie. Przestań myśleć schematycznie i pamiętaj, że oprócz zwykłego i normalnego życia istnieje jego druga strona. To strona gdzie ludzie żyją z robienia rzeczy niesamowitych jak jazda na desce, skoki spadochroniarskie, nurkowanie! Abyś w ogóle mógł dostrzec niespodziewaną okazję zacznij myśleć i działać poza schematami.

Gdy tylko masz okazję idź zatłoczoną ulicą. Dlaczego? W naszych życiach, większość rzeczy nieprawdopodobnych ma miejsce właśnie ze względu na ludzi. Nigdy nie wiesz kiedy spotkasz przyszłą miłość, szefa czy współpracownika. Unikaj więc pustych ulic.

Dziel się pomysłami na serwisach społecznościowych. Sam nie jestem ich wielkim fanem, ale mam świadomość tego, że warto dzielić się swoimi pomysłami z innymi. Nawet bez większego celu. Kto wie co się stanie jeśli zaczniesz pisać o tym co myślisz, jak się czujesz, co robisz? Cena, którą musisz zapłacić w postaci ograniczenia prywatności, jest warta pojawienia się niespodziewanych okazji i możliwości.

Zmieniaj rutynę każdego dnia. Robienie rzeczy innych lub inaczej, poszerzy Twoje horyzonty i sprawi, że będziesz widzieć siebie jako człowieka o ciekawym życiu, którego stać na spontaniczność. Odkryjesz nowe rzeczy, miejsca i ludzi. Szanse, że doprowadzi Cię to do czegoś niezwykłego są ogromne!

Codziennie rób coś niemożliwego. Istnieje cała masa różnych małych i dużych rzeczy, których nikt nie próbuje tylko dlatego, że wydają się niemożliwe i niewarte marnowania czasu. Błąd! Dzisiejsze czasy są dowodem na to, że pomysły w które nikt nie wierzy, odnoszą ogromny sukces. Wielkie firmy stanowią dowód tego jak złe pomysły stają się prawdziwymi innowacjami. Warto więc rozważyć i robić rzeczy, które wydają się niemożliwe, złe i bezsensu.

Chętnie poznam Twoją opinię – skomentuj tego posta na portalach społecznościowych. Nie zapomnij mnie otagować, jeśli chcesz mieć pewność, że zobaczę Twój komentarz.

Polub Brieftip