Isaac Newton, Tom Hanks, a może Steve Jobs? Dowiedz się do kogo jesteś najbardziej podobny!

Dziś moja narzeczona poleciła mi pewien test predyspozycji, który krótko mówiąc… jest genialny! W przypadku zarówno mojej ukochanej jak i moim, wynik okazał się zaskakująco prawdziwy. Długo nie mogłem wyjść z podziwu po otrzymaniu bardzo szczegółowego opisu mojej osoby.

Dlaczego warto znać siebie?

Myślę, że znasz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli znasz siebie i rozumiesz jakie są Twoje predyspozycje, to bardzo łatwo przyjdzie Ci znalezienie sytuacji i ludzi zgodnych z Twoją naturą, co uczyni Cię bardziej szczęśliwym człowiekiem. Z drugiej strony, taka świadomość pozwoli Ci zrozumieć dlaczego niektóre rzeczy w Twoim życiu po prostu nie pasują. Będziesz wiedział co jest dla Ciebie najlepsze.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że na końcu dowiesz się, która sławna osoba jest najbardziej podobna do Ciebie i ma ten sam typ osobowości. Być może okaże się, że jesteś jak Galileusz, Sokrates, albo Brad Pitt. Sprawdź, inaczej nigdy się nie dowiesz.

Kolejnym świetnym pomysłem jest porównanie swojego wyniku, z wynikiem swojej drugiej połówki. To świetne uczucie dowiedzieć się jakie są Wasze podobieństwa i różnice. Dlaczego pasujecie do siebie? Dlaczego chcecie być ze sobą i w pierwszej kolejności – dlaczego się zeszliście? Myślę, że rozwiązanie tego testu pozwoli wyciągnąć poważne wnioski na ten temat. Świetną zabawą jest również wspólne rozwiązywanie testów. Dzięki temu dowiecie się więcej na swój temat!

W przypadku moim oraz mojej ukochanej, wynik okazał się bardzo ciekawy. 2 Cechy mamy bardzo podobne, ale 2 pozostałe całkowicie inne. Taka informacja daje do myślenia.

Jeżeli od jakiegoś czasu jesteś czytelnikiem mojego bloga, to wiesz, że interesuję się fizyką, informatyką, ogólnie mówiąc jestem umysłem ścisłym, który potrafi zagłębić się także w emocjach, ponieważ jestem także skrajnym introwertykiem. Musiałem odpowiedzieć na prawie 50 wcale nietrywialnych pytań, żeby dowiedzieć się tego, co zawsze czułem – jestem typem eksperta, najbardziej podobnego do Isaaca Newtona, który jak ja był skrajnym introwertykiem, dużo myślał, kierował się intuicją oraz lubił często osądzać. Opis dotyczący mojej osoby był porażająco zgodny z moją prawdziwą naturą (moja narzeczona to potwierdza).

Jeżeli spodoba Ci się test, to proszę polub ten artykuł na Facebooku (pod spodem jest przycisk like) i wyślij go znajomym. Serdecznie dziękuję i zapraszam do sprawdzenia swojej osobowości:

http://www.arealme.com/16types/pl/

Chętnie poznam Twoją opinię – skomentuj tego posta na portalach społecznościowych. Nie zapomnij mnie otagować, jeśli chcesz mieć pewność, że zobaczę Twój komentarz.

Polub Brieftip