Mam dla Ciebie prezent. Darmową aplikację mobilną, która służy do gromadzenia notatek i wspierania produktywności. Co ciekawe – jest mojego autorstwa. Zainteresowany?

Kiedyś na swoim blogu opublikowałem artykuł: 6 najpopularniejszych metod bycia produktywnym (link). Opisałem w nim metodę RPM, której Twórcą jest Tony Robbins. Jest to moja ulubiona metoda.

Nie bez powodu o tym piszę. W ostatni poniedziałek obroniłem swoją pracę magisterską, która jest połączeniem mojego zamiłowania do informatyki oraz rozwoju osobistego. Jako projekt stworzyłem aplikację mobilną, w której znajdują się mechanizmy psychologiczne (w tym RPM!), które pomogą Ci być produktywnym.

Aplikacja powstała na system Android 4.1 oraz Windows Phone 8.1. Wersja na Androida pojawi się być może za kilka miesięcy w całkiem nowej odsłonie. Wersję na WP 8.1 wrzuciłem do sklepu Windows (jako projekt studencki) i można pobrać ją za darmo.

Link do aplikacji: https://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/personal-optimizer/cb2cdfdf-bc45-45fc-9de4-f48501c1e143 (usunięty).

Z aplikacji sam korzystam od kilku miesięcy i sprawdza się świetnie. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem systemu Windows Phone 8.1, to musisz ją sprawdzić. Psychologiczne mechanizmy w aplikacji:

Szczegółowy opis apki znajduje się na stronie: www.damianchodorek.com/praca-magisterska/.

Chętnie poznam Twoją opinię – skomentuj tego posta na portalach społecznościowych. Nie zapomnij mnie otagować, jeśli chcesz mieć pewność, że zobaczę Twój komentarz.

Polub Brieftip