Co by było, gdyby każdy z nas miał dostęp do wiedzy ludzi z całego świata? Poznaj międzynarodowy projekt 5 Pieces of Advice oraz Pawła Nazaruka.

Wszystko zaczęło się około dwa i pół roku temu, kiedy obok mnie w samolocie usiadł starszy Amerykanin. Miał może 72 może 75 lat. Dobrze nam się rozmawiało, więc w pewnym momencie zapytałem go o 5 rad z całego jego doświadczenia życiowego i to co ten człowiek mi wtedy powiedział nie tylko zmieniło moje życie, ale zmieniło życie całej mojej rodziny.

Tak właśnie zaczyna się opowieść Pawła Nazaruka, twórcy projektu 5 Pieces of Advice. Co by było gdybyśmy zapytali tysiące ludzi na całym świecie o błędy, które popełnili, o rzeczy, które zrobili dobrze, o ich doświadczenia życiowe? Na to pytanie odpowie Ci Paweł w swoim filmie:

Żeby zrealizować projekt, Paweł potrzebuje wsparcia. W związku z tym ruszył z kampanią crowdfundingową, której celem jest zebranie funduszy na dalszy rozwój projektu. Myślę, że jego inicjatywa jest na tyle ciekawa i nietypowa, że warto wesprzeć ją przynajmniej 1 zł.

Wydaje się, że taka kwota nie ma żadnego znaczenia, ale dobrze wiesz, że gdyby nikt w to nie wierzył, projekt zostałby sfinansowany dosyć szybko :).

Link do kampanii: https://wspieram.to/projekt/5162/5-pieces-of-advice – przeczytaj i sprawdź czy jest to coś zgodnego z Tobą i czy chciałbyś wesprzeć projekt. Bez wsparcia osób pozytywnych, świat byłby nudny i pełen narzekaczy ;).

Ja mogę z dumą napisać, że brieftip.pl jest oficjalnym partnerem akcji. Oficjalna strona: http://www.5piecesofadvice.com/.

Akcję wspierają tacy giganci jak Arianna Huffington z Huffington Post. Myślę, że to poważny argument, żeby przyjrzeć się temu bliżej.

Chętnie poznam Twoją opinię – skomentuj tego posta na portalach społecznościowych. Nie zapomnij mnie otagować, jeśli chcesz mieć pewność, że zobaczę Twój komentarz.

Polub Brieftip